BI Reporting Specialist

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 500 - 2 200 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Do medzinárodnej spoločnosti hľadáme BI Reporting Specialistu, ktorého úlohou bude:
- dátová manipulácia a tvorba data setov
- tvorba analýz a interpretácia výstupov
- vizualizácia dát a reporting
- vývoj a údržba dashboardov
- vývoj automatizovaných reportov
- participácia na zlepšovaní procesov a návrhoch nových riešení
- spolupráca s medzinárodným manažmentom a BI tímom
Požadujeme
Vhodný kandidát na túto pozíciu by mal spĺňať tieto kritériá:
- ukončené vysokoškolské vzdelaniie I. alebo II. stupňa v oblasti financií, informatiky alebo podobných odborov
- komunikatívna znalosť anglického jazyka (B2)
- hlboké znalosti v MS Excel, VBA
- znalosť PowerBI, prípadne iné BI tooly na vizualizáciu dát
- skúsenosť s modelovaním dát, dátovou analýzou a vytváraním reportov
- znalosť PBI, SSAS, SQL alebo SharePoint sú výhodou
Benefity
Benefity:
- možnosť home office (aj po pandémii)
- 13. plat
- dni extra voľna
- kafeteria system
- zľavy na produkty
- výkonnostný bonus
- sick days (5x/rok)
- referal program
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111