TECHNIK ENERGETIK

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Doprava, Špedícia
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 100 - 1 300 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu TECHNIK ENERGETIK.
Medzi Vaše hlavné činnosti bude patriť:
- vzdialený dohľad nad prevádzkou lokálnych distribučných sústav VVN, VN, NN
- riešenie poruchových stavov a mimoriadnych situácií, vzniknutých v distribučnej sústave
- riadenie a monitoring tepelných zdrojov
- telefonický styk so zákazníkom
- vedenie evidencie vzniknutých udalostí
Požadujeme
Kandidát by mal mať:
- Minimálne 2 roky skúsenosti s manipuláciou na VN
- Znalosť elektrotechniky a oblasti dispečerského riadenia
- Všeobecná znalosť v oblasti tepelných zdrojov výhodou
- Vzdelanie v obore elektrotechnika/energetika
- Osvedčenie §22 bez obmedzenia napätia podľa 508/2009 Z.z.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111