Baví ťa elektrika? Hľadáme elektromechanika (aj bez vyhlášky - vyškolíme!)

Miesto práce
Celé slovensko, Nitriansky kraj, Nové Mesto nad Váhom
Pracovná oblasť
Doprava, Špedícia
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
770 - 870 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Baví ťa elektrika ale nemáš kvalifikáciu alebo skúsenosti? Poď k nám! Vyškolíme ťa a získaš cenné skúsenosti v elektrotechnickom priemysle!
Tvojou prácou bude:
- príprava montážnych dielov podľa dokumentácie
- zapájanie jednotlivých komponentov podľa dokumentácie a výrobnej objednávky
- vizuálna kontrola všetkých zapojených komponentov
- práca s technickou dokumentáciou a s príslušnou výrobnou objednávkou
- vyhláška paragraf 21 výhodou
- znalosť čítania technickej dokumentácie PODMIENKOU
Požadujeme
- vzdelanie strojárskeho zamerania,
- schopnosť čítať technickú dokumentáciu,
- manuálna zručnosť, samostatnosť,
- ponuka vhodná aj pre absolventov SŠ,
- ochota pracovať na zmeny,
Benefity
- profesionálny rozvoj, možnosť získania skúseností a vyhlášky podľa §21, §22, §23
- nárast mzdy v závislosti od aktuálnej vyhlášky
- možnosť bezplatného ubytovania
- možnosť príspevku na dopravu
- dochádzkový bonus 50 €
- výkonnostný bonus 50 €
- 7,5 hodinový pracovný čas, práca na 2 zmeny (ranná a poobedná)
- možnosť SL alebo stravovania sa v závodnej jedálni
Grafton Slovakia, s.r.o.
Floriánova 6, Prešov, Slovensko
Kontaktná osoba: presov@grafton.sk
Tel.: (+421) 915 466 044