Produktový manažér

Miesto práce
Celé slovensko, Žilinský kraj, Žilina
Pracovná oblasť
Manažment kvality
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 800 - 2 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Návrh, komunikácia a definovanie inovatívnych produktov formou elektronickej platformy
Ponuka alternatív v rámci vývoja produktu
Zadávanie komunikačných cieľov, časový harmonogram, plán predaja
Kooperácia s oddelením vývoja produktu, marketingom, klientami
Analýza trhu, konkurencie
Požadujeme
Pracovné skúsenosti minimálne 3 až 5 rokov v oblasti produktového manažmentu sú nevyhnutnosťou.
Skúsenosti v oblasti zamestnaneckých benefitov, resp. gastro segmentu sú výhodou.
Štruktúrovaný a systematický prístup k riešeniu úloh.
Analytické schopnosti, proaktivita.
Inovatívny prístup.
Zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita, zvládanie časového stresu.
Benefity
Finálna dohoda na mzdových podmienkach závisí od preukázaných skúseností a seniority kandidáta. Bude predmetom osobného stretnutia.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Republiky 7, Žilina, Slovensko
Kontaktná osoba: zilina@grafton.sk