Hľadáš prácu operátora výroby v Bratislave? Zabezpečujeme dopravu aj ubytovanie!

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Chemický priemysel
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
822 - 1 100 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
Hľadáme operátorov výroby do automobilového priemyslu s možným nástupom ihneď.
- práca na montážnej linke
- výroba a montáž kokpitov a palubných dosiek
- príprava materiálu na spracovanie
- kontrola výroby
- práca vhodná pre mužov
- práca na 3 zmeny
- odborné zaškolenie a preškolenie je samozrejmosťou
Požadujeme
- zodpovednosť
- manuálna zručnosť
- precíznosť
- lojálnosť
- fyzická zdatnosť
Benefity
- Príspevok za odpracované dni:
20 dní - 100€
40 dní - 100€
60 dní - 100€
100 dní - 200€
- stabilná a dlhodobá spolupráca
- pracovný čas PO-Pia po 8h
- možnosť zálohy po odpracovanom týždni
- výkonnostný bonus 102€
- po zapracovaní odmena za ovládanie viacerých pozícií od 100€
- pri 3 1/2 dňových nadčasoch + 20.- € , odmena pri 6 1/2 dňových nadčasoch 60.- €, pri 9 1/2 dňových nadčasoch + 120.- € atď..)
- odmena za odporúčanie nového kolegu 400.- € (po odpracovaných 3 mesiacoch 200.- € a po 6.mesiacoch ďalších 200.- €)
- príplatky podľa zákonníka práce
- zabezpečené BEZPLATNÉ ubytovanie
- zabezpečená firemná doprava v rámci Bratislavy zo Zlatých pieskov a Ivánskej cesty, od Polusu, z hlavnej vlakovej stanice v Bratislave a z Lamača do zamestnania ZADARMO.
- Firemný autobus z obcí: Kúty, Borský sv. Jur, Sekule, Moravský sv. Ján, Závod, Stupava, Lozorno, Jabloňové, Kuchyňa, Rohožník, Sološnica, Veľké Leváre, Malacky (za poplatok podla aktuálnych podmienok, úhradu si rieši zamestnanec priamo u zamestnávateľa)
- možnosť aj príspevku na cestovné ak má zamestnanec pobyt mimo Bratislavy
V prípade záujmu nás kontaktuje na tel. čísle 0911 524 577 alebo 0902 985 060
Grafton Slovakia, s.r.o.
Obchodná 2, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: temps@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 122