Inžinier kvality

Miesto práce
Celé slovensko, Žilinský kraj, Dolný Kubín
Pracovná oblasť
Chemický priemysel
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 156 - 1 417 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
- Udržiavanie dokumentácie v súlade s s ISO 9001, ISO/TS 16949 a ISO 14001.
- Udržiavanie výrobnej a sprievodnej dokumentácie k existujúcim a novým výrobkom, vrátane zavedenia zmien a odchýlok.
- Vystavovanie schvaľovacej dokumentácie na existujúce produkty a podpora pri vystavovaní schvaľovacej dokumentácie pri nových produktov.
- Riešenie reklamácií od ich prijatia až po uzatvorenie: prijatie reklamácie, vyžiadanie podkladov/vzoriek od zákazníka, určenie riešiteľského tímu, analýza a vyhodnotenie reklamácií, prijatie okamžitých, nápravných a preventívnych opatrení, kontrola účinnosti opatrení, uzatvorenie reklamácie.
- Vykonávanie interných auditov systému/procesu/produktu podľa plánu auditov v súlade so smernicou.
Požadujeme
anglický jazyk - komunikatívna úroveň
nemecký jazyk - výhodou
skúsenosť na obdobnej pozícii - výhodou
znalosť ISO štandardov - výhodou
znalosť nástrojov manažmentu kvality - výhodou
znalosť systémov uvoľňovania výrobkov - výhodou
skúsenosti s auditovaním systému/procesu/výrobku - výhodou
osobnosť s dobrými pracovnými návykmi, samostatnosť, zodpovednosť
pozícia je vhodná aj pre šikovného absolventa školy
Benefity
Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti a príjemné pracovné prostredie
- Kvartálny príspevok na dopravu
- 13. plat podľa hospodárskeho výsledku spoločnosti
- Program výmeny zamestnancov s materskou spoločnosťou v Nemecku
- Príspevok na DDS
- Príspevok na dopravu
- Dochádzkový bonus do výšky 350 €
- Firemné akcie pre zamestnancov
- Gastrokarty - hodnota stravnej jednotky je 4 €
- Finančný bonus za odporučenie nového zamestnanca
- Tréningy, vzdelávanie, školenia
Grafton Slovakia, s.r.o.
Republiky 7, Žilina, Slovensko
Kontaktná osoba: zilina@grafton.sk