Sales Executive

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Manažment kvality
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
2 000 - 2 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa
Náplň práce
Si dynamický a hľadáš prácu, na ktorej budeš môcť využiť svoje komunikačné schopnosti? Nemusíš mať ani predchádzajúce skúsenosti v oblasti sales, hlavné je, aby si mal chuť učiť sa nové veci a pracovať na sebe.
Máme pre Teba pozíciu v medzinárodnej spoločnosti, kde budeš denne v kontakte s klientmi a budeš im pomáhať:
- Pri riešení problémov
- Starať sa o zákazníkov na globálnej úrovni
- Zabezpečovať administratívnu agendu
- Komunikovať so zákazníkmi v anglickom jazyku ( prostredníctvom telefonátov, emailov, videocallov, je však potrebné aj časté cestovanie na osobné stretnutia)
- Odpovedať a hľadať riešenia na otázky v rámci spolupráce
- Spracovávať dáta a pracovať s internými systémami spoločnosti
Nástup a zaúčací proces sú formou HOME OFFICE
Požadujeme
Hľadáme kandidáta ktorý:
- Je komunikatívny
- Má predchádzajúce skúsenosti s korporátnym prostredím
- Ovláda anglický jazyk minimálne na úrovni B2
- Vie si uľahčiť prácu Excelom a ovláda funkcie ako Vlookup alebo tvorbu kontingenčných tabuliek
- Má predchádzajúcu skúsenosť so starostlivosťou o klientov
Benefity
Spoločnosť ponúka zaujímavý balíček benefitov:
- Nadštandardné preplácanie nadčasov
- 5 dní 100% hradenej PN
- Vstupenky do kina
- Poukazy do fitnescentra
- Ročné bonusy
Grafton Slovakia, s.r.o.
Obchodná 2, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: temps@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 122