Nákupca- výrobná spoločnosť !

Miesto práce
Celé slovensko, Banskobystrický kraj, Žarnovica
Pracovná oblasť
Chemický priemysel
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 300 - 1 600 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské I. stupňa
Náplň práce
Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti.
- Zúčastňovať sa na vypracovaní strednodobých a dlhodobých plánov na základe obstarávacích nákladov, očakávaných nákupných požiadaviek a trhových informácií v súlade so stratégiou spoločnosti, ako aj stratégiou nákupu.
- Spolupráca pri realizácii nákupu v SR a v zahraničí.
- Spravovať databázu existujúcich dodávateľov, ako aj aktívne vyhľadávať nových dodávateľov, zúčastňovať sa schvaľovania a auditov u dodávateľov.
- Viesť rokovania s dodávateľmi o cenách a platobných podmienkach, dodacích a zmluvných podmienkach.
- Objednávať materiál podľa technickej špecifikácie.
- Riadiť výšku a zloženie skladových zásob s prihliadnutím na zamedzenie vzniku nepotrebných zásob ako aj na zabezpečenie plynulého chodu výrobného procesu.
- Zapájanie dodávateľov do vývoja nových produktov a do procesov dosiahnutia kvality výrobku.
- Aktívna spolupráca aj so zahraničnými dodávateľmi, pravidelné vyhodnocovanie spolupráce a rentability.
- Plánovanie a sledovanie nákladov.
- Riešenie reklamácií. Zisťovanie potreby priamych výrobných materiálov na základe naplánovaných výrobných príkazov.
- Kontrola dodacích termínov materiálov.
Požadujeme
Kandidát by mal mať:
- Skúsenosť na danej pozícii podmienkou
- Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
- Skúsenosť s nákupom priameho materiálu
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk
Tel.: (+421) 37 326 0111