Obsluha baliacich strojov

Miesto práce
Celé slovensko, Prešovský kraj
Pracovná oblasť
Chemický priemysel
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
3,58 - 3,58 EUR / Hodina
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
- zamestnanec obsluhuje baliace stroje, t.z. odoberá hotové výrobky zabalené spotrebiteľské balenia od baliaceho stroja a ukladá ich do obchodného balenia, krabičky, kartóny
- zodpovedá, aby hotové a zabalené výrobky vyhovovali stanoveným parametrom:
- správny druh zabalenej suroviny v správnom obale
- správnu hmotnosť výrobku
- správny dátum spotreby zabaleného výrobku a jeho správne označenie
- bezchybný zvar hotového spotrebiteľského balenia výrobku
- správnosť uloženia spotrebiteľského balenia v obchodnom balení
- správnosť údajov na kartónovom štítku
- zamestnanec hmotne zodpovedá za suroviny, materiál, výrobky s ktorými prichádza do styku
- v prípade zistenia nezhody ihneď hlási nedostatky svojmu nadriadenému
- pri zistení poruchy na baliacom zariadení, izneď hlási poruchu nadriadenému
- dodržujem BOZP, PO, HACCP, hygienické štandardy
- dodržuje čistou a poriadok na pracovisku
- riadi sa pokynmi nadriadeného
Požadujeme
- Manuálna zručnosť
- Fyzická zdatnosť
- Dôslednosť
- Precíznosť
- Flexibilita
- Zodpovednosť
- Schopnosť dodržiavať dochádzku
- Pracovné návyky
- Trpezlivosť
- Dobrý zdravotný stav
- Potravinársky preukaz
Benefity
Nástupná mzda 3,58 € / hod + garantované odmeny 10%
- Práca na hlavný pracovný pomer
- Príjemné pracovné prostredie
- Moderné výrobné a zásobovacie linky
- Práca v 2-zmennej prevádzke - on pondelka do piatku
- Voľné víkendy
- Zabezpečená teplá strava priamo na pracovisku
- Zákonné príplatky za prácu nadčas, prípadnú víkendovú prácu
- Možnosť kariérneho rastu
Grafton Slovakia, s.r.o.
Floriánova 6, Prešov, Slovensko
Kontaktná osoba: presov@grafton.sk
Tel.: (+421) 915 466 044