QMS Representative

Miesto práce
Celé slovensko, Trenčiansky kraj, Trenčín
Pracovná oblasť
Chemický priemysel
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 900 - 1 900 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Integrated Management Systems (Safety, Quality and Environment) Policy
- Zodpovedný za definíciu, údržbu a zlepšovanie Manažmentu Kvality
- Zodpovedný za zhodu voči Manažmentu Kvality a súvisiacich procesov, a tiež za systém enviromentu
- Riadi dokumentáciu Kvality, participuje na ECN procese spoločnosti
- Koordinuje certifikačné audity s tretími stranami
- Plánuje, organizuje a vykonáva interné audity ako napríklad 6S a taktiež systémové
- Pripravuje a prezentuje výsledky z auditov kvality manažmentu spoločnosti
- V prípade potreby podporuje oddelenie kvality aj v iných činnostiach
Požadujeme
- prax na podobnej pozícii minimálne 5 rokov
- ISO 9001, ISO 14001
Benefity
+ 13plat
+ mimoriadne odmeny
Grafton Slovakia, s.r.o.
Republiky 7, Žilina, Slovensko
Kontaktná osoba: zilina@grafton.sk