Vedúci oddelenia údržby

Miesto práce
Celé slovensko, Žilinský kraj
Pracovná oblasť
Chemický priemysel
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 500 - 1 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
- Riadi plánovanie pravidelnej údržby strojov a zariadení a zabezpečuje dodržiavanie plánovanych činností
- Riadi činnosti pri odstraňovaní závažných porúch,
- V prípade potreby zabezpečuje údržbu, alebo opravy prostredníctvom externých organizácií
- Navrhuje potrebné investície a špecifikuje náhradné diely
- Zabezpečuje riadne spúštanie strojov a zariadení do prevádzky
- Komunikuje s úradmi na zabezpečení spustenia strojov a zariadení do prevádzky
- Riadi proces zaškoľovania pracovníkov oddelenia a podľa požiadaviek majstrov zabezpečuje školenia pre výrobných pracovníkov za účelom riadnej prevádzky strojov a zariadení
- Riadi proces tvorby dokumentácie pre údržbu
Požadujeme
- Riadiace a organizačné schopnosti
- Manažérske zručnosti
- Analytické myslenie
- Iniciatíva, kreativita, flexibilita, dôslednosť
- Aktívne spolupracuje s ostatnÿmi oddeleniami firmy
- Spolupracuje s útvarom kvality pri riešení úloh týkajúcich sa kvality
- Priebežne prehodnocuje aktuálny stav a navrhuje inovácie a optimalizácie jednotlivych procesov
Benefity
- do 30 % ročné výkonnostné odmeny
Grafton Slovakia, s.r.o.
Republiky 7, Žilina, Slovensko
Kontaktná osoba: zilina@grafton.sk