Testing technik

Miesto práce
Celé slovensko, Košický kraj, Košice
Pracovná oblasť
Doprava, Špedícia
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
900 - 1 450 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
- Nastavenie a odskúšanie testovacích sekvencií, resp. výrobkov s prihliadnutím na bezpečnosť, ergonómiu, platné normy a zákony
- Práca na výrobných a testovacích zariadeniach
- Zostavovanie a montáž elektrotechnických komponentov podľa pracovného postupu
- Testovanie vyrobených elektrotechnických výrobkov
- Kontrola elektrotechnických výrobkov podľa dokumentácie – vizuálna kontrola a kontrola funkčnosti
- Návrh a odstránenie chýb na základe zistených nedostatkov na výrobkoch
- Spĺňanie cieľov – bezpečnosť, kvalita, náklady, čas
- Práca s výrobnou a technickou dokumentáciou
Požadujeme
- SŠ/VŠ vzdelanie v oblasti elektroniky, elektrotechniky, automatizačných technológií
- Prehľad v oblasti elektrotechniky, riadiacej a regulačnej techniky
- Aktívny anglický jazyk (min. na úrovni B1) - školenie v zahraničí
- Znalosti programovania ICT, AOXI, End of Line
- Znalosti programovania v CVI / C, Labview
- Práca na 1 centrálnu zmenu (neskôr prechod na zmenový režim)
Benefity
- Práca v priateľskom kolektíve medzinárodnej spoločnosti
- Príspevok na cestovné
- Ročný bonus (v hodnote 14.platu)
- Garantovaný 13.plat
- Balík výhod (podpora - šport, kultúra, zdravie)
- Zvýhodnené stravovanie
- Vernostný bonus
Grafton Slovakia, s.r.o.
Murgašova 3, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: kosice@grafton.sk
Tel.: (+421) 55 321 1321