Recruitment Partner

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Iné, Obchod, Služby
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 500 - 2 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Využite pracovnú príležitosť byť súčasťou HR tímu v medzinárodnej spoločnosti. Ak ste biznis orientovaný a ambiciózny kandidát, neváhajte nám poslať Vaše CV!
Vašou náplňou práce bude:
- Zastrešovať strategickú časť IT pozícií v krajinách EMEA
- Poskytovať poradenstvo v odborných otázkách v oblasti ľudských zdrojov IT managerom a úzka spolupráca s nimi
- Efektívne nastavenie HR stratégie v zverených regiónoch
- Aktívne budovanie pevných vzťahov s klientmi
Požadujeme
Kandidát by mal spĺňať tieto kritériá:
- Aspoň 2-ročná skúsenosť s náborom a poradenstvom v oblasti ľudských zdrojov
- Orientovať sa v IT pozíciách a technológiách
- Anglický jazyk na plynulej, komunikatívnej úrovni (C1)
- Schopnosť prioritizovať
- Kritické a analytické myslenie
- Byť tímový hráč
Benefity
Benefity:
- referral bonus
- príspevok na mestskú hromadnú dopravu
- multisport karta
- možnosť pracovať na home office (v závislosti od projektu a dohody)
- extra 5 dní dovolenky
- možnosť každodennej komunikácie v anglickom jazyku
- multikultúrne prostredie
- OTWYW princíp (pracuj ako a kedy potrebuješ pre dosiahnutie lepších výsledkov)
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111