Office Assistant

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 300 - 1 400 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Ste človek stvorený pre riadenie kancelárie? Ponúkame vám komplexnú pozíciu, kde sa nudiť určite nebudete. Buďte neodmysliteľnou podporou celej spoločnosti, podieľajte sa na chode kancelárie z pozície Office Assistenta/tky!
Okrem iného budete robiť:
- zodpovednosť za chod kancelárie (vrátane materiálneho zabezpečenia)
- príprava podkladov pre obchodné stretnutia
- organizácia pracovných ciest a firemných konferencií – tuzemských i zahraničných
- príprava reportov, analýz a prieskumov pre manažment
- koordinácia aktivít jednotlivých oddelení a ich podpora
- aktívna komunikácia s obchodnými zástupcami a vedením spoločnosti
- evidencia zmlúv, správa korešpondencie, komunikácia so zákazníkmi
- využitie cudzieho jazyka v hovorovej a písomnej forme
Požadujeme
Hľadáme:
- absolvent SŠ/VŠ
- komunikatívna znalosť anglického jazyka
- predchádzajúce skúsenosti v oblasti office managementu výhodou
- predovšetkým ZODPOVEDNOSŤ, SPOĽAHLIVOSŤ a OCHOTA UČIŤ SA NOVÉ VECI
- komunikatívny, proaktívny prístup
- MS Office
Benefity
Spoločnosť ďalej ponúka zaujímavý systém firemných výhod, možnosť odborného a profesionálneho rastu, zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111