HR Administrátor s NEMECKÝM JAZYKOM - HOME OFFICE

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Iné, Obchod, Služby
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 300 - 1 740 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pracuj z domu pre medzinárodnú spoločnosť na pozícii HR Administrátor s Nemeckým jazykom.
Tvojou náplňou práce bude:
- podpora celého životného cyklu zamestnanca: nástup nových zamestnancov, dochádzka, manažment dát, odchod zamestnancov.
- správa HR dát
- manažment a audit osobných záznamov zamestnancov
- participácia na procesoch zlepšovania
Požadujeme
Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
- aspoň 2- ročná predchádzajúca skúsenosť na podobnej pozícii
- komunikatívna úroveň ANGLICKéHO a NEMECKÉHO jazyka je PODMIENKOU
- znalosť HR procesov a systémov
- flexibilita
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111