Full stack developer

Miesto práce
Celé slovensko, Košický kraj, Košice
Pracovná oblasť
Gastronómia
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 600 - 3 300 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Vieš sa na veci pozrieť z oboch uhlov (front+backend) a rád pôsobíš na projekte od začiatku až po koniec? Si tímový hráč s nosom na vizuálny dizajn a agilné prostredie ti nie je cudzie? Poď do toho!
Názov: Fullstact programátor – možnosť práce na TPP alebo živnosť
Náplň práce:
- dizajn architektúry
- budovanie front-endu aplikácií pomocou vizuálneho dizajnu
- vyvíjanie a údržba bezproblémového fungovania databázy a aplikácie
- vytváranie API
- riešenie problémov softvéru – aktualizácie, efektívnosť
- tvorba zabezpečení a ochrany údajov
- písanie technickej dokumentácie
Požadujeme
Požiadavky:
- predchádzajúce skúsenosti ako full-stack programátor s vývojom desktopových a mobilných aplikácií
- znalosť viacerých front-endových technológií – HTML/CSS, JavaScript, XML a jQuery
- znalosť viacerých back-endových technológií – Java – Spring, Spring Boot, Node.js
- znalosť databáz – MySQL a dizajnu UI/UX
- vysokoškolské vzdelanie z informatiky, štatistiky alebo podobného odboru
- angličtina na komunikatívnej úrovni B2
Benefity
Benefity:
Benefity Vám spoločnosť predstaví na pohovore.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111