Operátor výroby v Trnave, možnosť ubytovania!

Miesto práce
Celé slovensko, Trnavský kraj, Trnava
Pracovná oblasť
Chemický priemysel
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
850 - 1 190 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Základné vzdelanie, Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
- Podieľate sa na výrobe nových vozidiel v rôznych prevádzkach
- Montujete jednotlivé diely do vozidiel
- Pracujete podľa pracovného štandardu
- Vykonávate údržbu 1.stupňa (drobné práce v rámci svojej zodpovednosti)
- Zabezpečujete poriadok na svojom pracovisku
- Podieľate sa na neustálom zlepšovaní
Požadujeme
- dobrý zdravotný stav, fyzicky náročnejšia práca
V prípade záujmu o viac info zavolajte na číslo 091 744 004, radi vám poskytneme viac info.
Benefity
- od druhého odpracovaného mesiaca nárok na individuálnu odmenu do 220€
Zabezpečená doprava:
- Biely Kostol, Trnava
- Šaľa, Kráľová nad Váhom, Kajal, Galanta, Sereď
- Senica, Jablonica, Trstín, Bíňovce, Boleráz, Bohdanovce nad Trnavou
- Dolné Lovčice, Zavar
- Hlohovec, Šulekovo, Horné Zelenice, Dolné Zelenice, Siladice
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk
Tel.: (+421) 37 326 0111