DevSecOps Engineer (senior)

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Gastronómia
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
2 800 - 4 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Hľadá sa budúci DevSecOps Hero. Ak si rád udržiavaš prehľad o nových trendoch v oblasti cloudových technológií a chceš byť súčasťou multikultúrneho tímu, možno hľadáme práve teba. Spĺňaš nižšie uvedené požiadavky? Super, poď do toho!
Názov: DevSecOps inžinier
Náplň práce:
- budovanie a udržiavanie CI/CD kanálov v rôznych prostrediach – od vývoja po produkciu
- inštalácia a údržba kontajnerových aplikácií
- implementácia šifrovania, autentifikácie brán firewall-u
- analýza a podpora migrácií produktov a služieb na Azure alebo AWS
- spolupráca na vývoji, dodaní a prevádzke riešení podľa obchodných potrieb
- poskytovanie podpory používateľom alebo zákazníkom
Požadujeme
Požiadavky:
- pokročilé znalosti s nástrojmi pre CI/CD ako GIT, Nexus, Ansible, Jenkins alebo iné
- skúsenosť s prácou s veľkými dátovými technológiami ako Kafka, Spark a iné
- znalosť Kubernetes-u a Docker-u do hĺbky taktiež s praktickými skúsenosťami
- skriptovanie na excelentnej úrovni v jazykoch Python a Bash
- predchádzajúce skúsenosti s Azure a AWS
Benefity
Benefity:
- možnosť práce z domu
- dni dovolenky navyše
- multisport kartička
- príspevok do dôchodkového sporenia
- možnosť kariérneho rastu
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111