Junior Customer Care Operator ! Home office !

Miesto práce
Celé slovensko, Nitriansky kraj, Nitra
Pracovná oblasť
Cestovný ruch
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 200 - 1 370 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti.
Hľadáme komunikatívnych ľudí so znalosťou cudzích jazykov, bez nutnej predchádzajúcej praxe!
- Starostlivosť o klienta, riešenie prichádzajúcich telefonátov
- Riešenie spätných väzieb od zákazníkov, ich analýza
Požadujeme
Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
- Plynulá znalosť FRANCÚZSKEHO, NEMECKÉHO alebo HOLANDSKÉHO jazyka

- Práca formou HO, nutné zaúčanie v Bratislave ( 2-3 týždne) - ubytovanie nie je zabezpečené
- Motivácia
- Flexibilnosť
- Komunikatívnosť
Benefity
Benefity:
- zmluva na dobu neurčitú
- benefit k dochádzaniu do práce
- plne hradený príspevok na stravu v hodnote až 100EUR mesačne
- 5 sick days
- bridge days voľna navyše
...a mnohé ďalšie, ktoré vám budú predstavené klientom na pohovore
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk
Tel.: (+421) 37 326 0111