Ucitel (ka) slovenskeho jazyka

GSEY s.r.o.

Miesto práce
Rusko
Adresa
6, Lutifiy st., Oktepe, Tashkent, 100096, Uzbekistan
Pracovná oblasť
Školstvo a vzdelávanie
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 000 - 1 100 EUR / Mesiac
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa, Vysokoškolské III. stupňa
Termín nástupu
2.1.2019
Náplň práce
Pro nase oddeleni v Taskentu (Uzbekistan) hledame ucitele slovenciny pro provedeni kurzy slovenskeho jazyka pro skupiny studentov.
Kurzy organizovany vzdelavacni agenturou Global Study sploecne
Veľvyslanectvem Slovenskej republiky v Uzbekistanu.
Skupiny - 15-20 studentov, uroven znalosti jazyka - zacatecniky, 20 nebo 25 hodin/tydne (standard/intensive), delka kurzu - 3, 6 a 9 mesicy.
Prosim o zasilani zivotopisu na email europe@gsey.com, mobil: +420 775 263681, pohovor s reditelem probehne v listopadu 2018 v Bratislave.
Adresa vykonu prace:
6, Lutfiy ul., Oktepe,
Tashkent, 100096, Uzbekistan
tel: +998 94 632 0000; +998 71 1205741
email: europe@gsey.com; info@gsey.com
www.study.uz
Požiadavky na zamestnanca
Stredoskolske nebo vysokoskolske vzdelani v oboru pedagogiky
Zajem na cestovani
Lidsky pristup
Anglistina nebo Rustina je vyhodou ale neni podminkou
Zamestnanecké výhody, benefity
Pravidelny prijem jako v SK pri mensich nakladych
Zpatecni jizdenka do/z Taskentu
Prispevek na ubytovanie
Informácie pre uchádzača
Plat 1000-1100 eur mesicne
Stručná charakteristika spoločnosti :
Global Study is one of the biggest and the well-known consulting company in the field of foreign education. Our company operates on that market as a group of educational agencies since year 2002.We have 4 offices in Moscow (Russia), Almaty and Astana (Kazakhstan), Tashkent (Uzbekistan). From January 2007 we form ourselves as a Global Study Group. And since 2011 the company changed the title to GSEY Ltd.
Our main specialization is the academic educational programs abroad. GSEY company is also registered in Slovakia.
Kontakt
GSEY s.r.o.
Pekna cesta 19, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Luiza Akbayeva
Tel.: 775263681