Skladový operátor/ka v GymBeam na TPP GymBeam

GymBeam s.r.o.

Miesto práce
Košice
Adresa
Rastislavova 93
Pracovná oblasť
Obchod
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Obchod
Ponúkaný plat
700 - 1 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Termín ukončenia výberového konania
3.4.2020
Termín nástupu
11.3.2020
Náplň práce
Čo presne ťa u nás čaká?
- tvojou vernou spoločníčkou bude elegantná čítačka čiarových kódov, bez ktorej sa nezaobídeš;
- budeš dopĺňať a usporadúvať jednotlivé položky do regálov (tzv. dopĺňať lokácie);
- na základe čítania objednávok budeš hľadať a vyberať jednotlivé položky z regálov (tzv. pickovať);
- vizuálna kontrola objednávok a ich príprava pred zabalením a odoslaním;
- vkladanie produktov do balíkových zásielok;
- budeš dohliadať na priebežné dopĺňanie zásob;
- sem-tam niečo niekde prilepíš alebo odlepíš;
- občas na presun paliet či väčších krabíc využiješ náš štýlový „paleťák“;
- približne raz za 2 mesiace vykonávanie inventúrnych prác (v čase od 19:30 do 23:00);
- občas sa môžeš dostať k baleniu objednávok a nenáročnej príprave paliet k expedícii, či podľa potreby vykonávať ďalšie povinnosti;
- niekedy očakávaj nárazové, vyššie pracovné nasadenie (cez Vianoce, či výpredaje je väčší nápor);
- budeš vždy udržiavať poriadok a vysokú úroveň zdravotných a bezpečnostných noriem;
Požiadavky na zamestnanca
Čo je pre nás nutnosťou a presvedčí nás, že si pre nás ten pravý?
- min. stredné odborné vzdelanie bez maturity;
- Tvoj aktívny, prozákaznícky prístup;
- dochvíľnosť a ochotu občas akceptovať ponúknutý, avšak vždy preplatený nadčas;
- optimálnu fyzickú kondíciu;
- schopnosť harmonickej práce s rozličnými ľuďmi;
- bezúhonnosť;
Zamestnanecké výhody, benefity
Ak si sa v náplni práce našiel, hľadáme práve Teba a keďže život nie je iba o práci ponúkame ti:
- stabilnú prácu na trvalý pracovný pomer (TPP);
- zľavu na kompletný sortiment nášho e-shopu (a ver nám, je z čoho vyberať);
- viac než férovú základnú mzdu a nad to atraktívne výkonnostné odmeny, na ktoré skutočne dosiahneš;
- možnosť pravidelných a platených nadčasov;
- dostupnosť MHD a možnosť parkovania priamo v areáli spoločnosti;
- možnosť karty Multisport;
- možnosť obedov za výhodné ceny až 2x denne;
- super partiu s ktorou si aj po práci rád zájdeš niekam sadnúť a pokecať;
- férového, srandistu vedúceho, ktorý vždy rád pomôže, ukáže a dokáže oceniť tvoj aktívny prístup;
- profesný rast nie je pre nás len prázdnou frázou a často lovíme vo vlastných vodách;
- práca nebude vždy stereotypom – postupom času ťa naučíme všetky podstatné skladové procesy a spravíme z teba skutočného a žiadaného „intralogistického špecialistu“;
Stručná charakteristika spoločnosti :
GymBeam patrí medzi najrýchlejšie rastúce e-commerce projekty v strednej Európe. Pôsobíme v segmente športovej výživy, doplnkov stravy a športového príslušenstva. Sme výrobcom 3 značiek so 400+ produktami a takisto sme reseller pre viac ako 9000 produktov od 120 značiek. V Košiciach sa nachádza hlavné distribučné centrum pre región strednej a východnej Európy a zároveň tu sídli vedenie spoločnosti a sú odtiaľ riadené a koordinované kľúčové oddelenia spoločnosti.
Rastislavova 93, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: Mgr. Dominika Spišáková