MURÁR,INŠTALÁTER,KÚRENÁR od 19eur/hod.

HB Agency s. r. o.

Miesto práce
Nemecko
Pracovná oblasť
Stavebníctvo a reality
Zmluvný vzťah
Živnostenský list / IČO
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
3 100 EUR / Mesiac
Podmienky : 10hod/denne⏱ +sobota 8hod. (nedela volno)
Hodinová sadzba :Murár 17€/hod
Instalater a kurenar 19€/hod
Ubytovanie slušné a čisté v penziónoch ale bytoch-zabezpečné-hradene
Požadované vzdelanie
Základné vzdelanie, Stredoškolské bez maturity
Náplň práce
Hľadáme šikovných MURÁROV,INŠTALATÉROV,KÚRENÁROV na dlhodobú a stabilnú prácu počas celého roka.
Nástup možný ihneď.
Hľadáme partie minimálne 3 v partii(1z partie musi ovladat jazyk)
Požiadavky na zamestnanca
Práca na živnosť.
Podmienky: - svoje auto
- svoje naradie
Nemecký jazyk:
-min. 1 z partie sa musí dohovoriť na stavbe s nemeckým jazykom(zakl.uroven)
Doprava:
-dopravu do Nemecka i na pracovisko si zabezpečujete vo svojej réžií.
Zamestnanecké výhody, benefity
Fakturácia 1x týžd
Turnusy: 21dni v praci /9dni volno (možné je ostať aj dlhšie-záleži od kolektívu)enne /Splatnosť 14 dní
Informácie pre uchádzača
Táto ponuka je overená a práca je istá.
Sme spoločnosť pôsobiaca v Českej, Slovenskej, Nemeckej republike v oblasti zabezpečenia kompletných služieb,prenájmu pracovných síl – personálny leasing.Špecializujeme sa na elektroinštalačné, vodárenské a kurenárske práce.
Ak vás táto ponuka zaujala a chcete sa dozvedieť ešte viac informácií tak volajte a píšte na uvedené telefónne číslo a email. Veľmi radi vám odpovieme každú otázku osobné alebo telefonicky.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Malcov, Malcov, Slovensko
Kontaktná osoba: Marko
Tel.: 0944954155