CNC Operator - Press Brake Amada

Henkilöstövuokrausyhtiö Kipinä Oy

Miesto práce
Fínsko
Adresa
Pispalan Valtatie 139, Tampere, Finland
Pracovná oblasť
Strojárenstvo, Výroba
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
14 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Základné vzdelanie, Stredoškolské bez maturity
Termín ukončenia výberového konania
2.1.2018
Termín nástupu
2.1.2018
Náplň práce
Henkilöstövuokrausyhtiö Kipinä Oy is an international recruitment and employment agency, operating on Finnish market. We provide customised recruitment services for companies in various industries. We are a member of Private Employment Agencies Association (HPL), which ensures we are a trusted partner for employers and employees.
Currently we are looking for PRESS BRAKE OPERATORS/PROGRAMMERS for our customer in Western Finland, for among others:
• Amada 80 ton, table 2500 mm
• Amada 220 to 3D table 3000 mm
• Finn-Power E-BRAKE E3100 100
Henkilöstövuokrausyhtiö Kipinä Oy je medzinárodná agentúra pre nábor a zamestnávanie, ktorá pôsobí na fínskom trhu. Poskytujeme personálne náborové služby pre spoločnosti v rôznych odvetviach. Sme členom Združenia súkromných agentúr práce (HPL), ktoré je dôveryhodným partnerom pre zamestnávateľov a zamestnancov.
V súčasnosti hľadáme pre našich zákazníkov v západnom Fínsku OPERATOROV / PROGRAMATOROV PREDNYCH BRZD, okrem iného:
• Amada 80 ton, stôl 2500 mm
• Amada 220 je 3D tabuľka 3000 mm
Požiadavky na zamestnanca
We Require:
- proven experience as CNC press brake programmer (knowledge of Amada, SafanDarley, Triumph is advantage)
- ability to read and interpret blueprints and technical drawings to understand specifications of the task
- attention to detail and results-driven approach
- ability to work independently
- readiness for shift-work
- good communication skills (English)
Vyžadujeme:
- osvedčené skúsenosti ako programátor CNC lisovacej brzdy (znalosť modelov Amada, SafanDarley, Triumph je výhodou)
- schopnosť čítať a interpretovať plány
- pozornosť k detailu a prístup založený na výsledkoch
- schopnosť pracovať nezávisle
- pripravenosť na prácu na zmeny
- dobré komunikačné schopnosti (angličtina)
Zamestnanecké výhody, benefity
We offer:
- half year fix-term employment contract with possible extension (project estimate: one year) based on Finnish labour law
- working time: 40h/week + possible bank hours
- wage: 14€/hour brutto + supplements according to collective agreement (TES): for. ex + 6,3% time equalization allowance
- help with travel arrangements (Kipinä Oy does not cover the costs of travel)
- accommodation (own room in a shared apartment– rent max.200€/month)
- help with registration and official matters
- health and work accidnet insurance cover
- all documents are written in English and Finnish
Ponúkame:
- polročná pracovná zmluva na dobu určitú s možným predĺžením (odhad projektu: jeden rok) na základe fínskeho pracovného práva
- pracovný čas: 40 hodín / týždeň + možné nadčasové hodiny
- mzda: 14 € / h brutto + príplatky podľa kolektívnej zmluvy (TES): pre. ex + 6,3% príspevok na vyrovnanie času
- pomoc pri usporiadaní cestovania (Kipinä Oy nepokrýva cestovné náklady)
- ubytovanie (vlastná izba v spoločnom byte - max.200 € / mesiac)
- pomoc pri registrácii a úradných záležitostiach
- zdravotné a pracovné poistné krytie
- všetky dokumenty sú napísané v angličtine a fínčine
Informácie pre uchádzača
To apply for the role, please send your CV and cover letter with reference to the position to: rekry@kipinahrm.fi
If your skills and experience meet with role requirements, we will contact you to discuss the position in further detail.
Ak chcete mate zaujem o tuto pracu, pošlite svoj životopis a sprievodný list na email: rekry@kipinahrm.fi
Ak vaše zručnosti a skúsenosti spĺňajú požiadavky tejto funkcie, budeme vás kontaktovať.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Pispalan Valtatie 139, Tampere, Fínsko
Kontaktná osoba: Eliza Pstrokonska
Tel.: +358407698685