Miesto do vyroby

Hogo Gmbh

Miesto práce
Nemecko, Rakúsko
Adresa
Wels, Sattledt
Pracovná oblasť
Iné
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Iné
Ponúkaný plat
1 270 EUR / Mesiac
plus nadcasy, evtl. priplatky za smeny - podla zaradenia na pracovisko
Požadované vzdelanie
Základné vzdelanie
Termín ukončenia výberového konania
29.1.2018
Termín nástupu
2.2.2018
Náplň práce
Na viacere miesta v Rakusku hladame zaujemcov a zaujemkyne do produkcie
Miesta Horne Rakusko a NEMECKO
Rakusko a NEMECKO - stolarska firma /vyroba nabytku / balenie, priprava na expediciu / velmi dobra nemcina nevyhnutna / u panov VZV
vyroba elektrobaterii, solarnych panelov Sattledt / nemcina nevyhnutna / kazdy robi test bezpecnosti prace /podklady dodame
masokombinat /nastup ca od marca /balenie salam
Sattledt - kompletizacia kablovych zväzkov - praca pre zeny,
Požiadavky na zamestnanca
NEMCINA - na vela miest na velmi dobrej urovni /citanie a pisanie nemecky nevyhnuntne
Na ine miesta na urovni rozumiem a odpoviem
AUTO - ubytovanie nemame na pracovisku
Hladame spolahlive a spolahlivych kandidatov
Zamestnanecké výhody, benefity
rakuska frima- rakuska zmluva
14.platov
mesiac skusobna doba
platene ubytovanie/poskytnute nasou stranou
Informácie pre uchádzača
sme cisto rakuska firma, nespolupracujeme s vychodoeurop.agenturami
sme 10.rokov na trhu pracu
zalohy mozne /len na vas ucet
Stručná charakteristika spoločnosti :
Sme jedna z najvacsich personalnych leasingovych spolocnosti so sidlom v Hornom Rakusku
Ponukame pracu pre remeselnikov, zaujemcov do produckie, alebo skladu
Nemecky jazyk je u nas podmienkou na urovni rozumiem a odpoviem
Hladame spolahlivych kandidatov
Ubytovanie hradime
Kontakt
Hogo Gmbh
Wallererstr. 49, Wels, Rakúsko
Kontaktná osoba: Mag. Daransky Martina