Pracovnik vyroby / Cele Rakusko/

Hogo Gmbh

Miesto práce
Rakúsko
Adresa
Wels
Pracovná oblasť
Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 400 EUR / Mesiac
platove podmienky zalezia nielen od pracoviska, ale tiez od smien
kazdy nadcas dostanete zaplateny
Požadované vzdelanie
Základné vzdelanie
Náplň práce
Hladate pracovne uplatnenie v Rakusku?
Hladame pracovnikov do vyroby
Ak mate VZV, mozete ho na pracovisku uplatnit.
Volne miesta >>drevarsky priemysel / pre panov, tri smeny, spracovanie dreva,
>>automobilovy priemysel, strojarenstvo / brusenie plast. naraznikov / dve smeny / Tirol
>> miesto pre zaujemcov - plnenie dzusov a nealko napojov, tri smeny / Voralberg
>> strojarsky priemysel, diely leteckeho priemyslu, tri smeny, ponuka pri Salzburgu
>> brusenie a celkova priprava dielov /automobilovy priemysel v JUZNOM RAKUSKU
Nemcina potrebna na urovni rozumiem a odpoviem, Auto je potrebne na prepravu z pracoviska na ubytovanie,ktore zabezpecujeme a v plnej vyske hradime.
Rakuska prac.zmluva, 14.platov. mesiac skusobna doba
Požiadavky na zamestnanca
chut pracovat / ochota pracovat aj na smeny /
nemcina na urovni rozumiem a odpoviem
auto
prax vitana
spolahlivost, presnost a preciznost pri praci
cut zaradit sa do noveho prac.teamu v zahranici
Zamestnanecké výhody, benefity
14.platov
rakuska zmluva
zalohy piramo na ucet
hradene ubytovanie
moznost internych kurzov
Informácie pre uchádzača
sme cisto rakuska firma
neplatite poplatky
sme 11.rok na trhu prace
pridajte sa ku vyse 1000 zamestnancom
hovorim slovensky :-)
NESPOLUPRACUJEME so sprotredkovatelmi,
Stručná charakteristika spoločnosti :
Sme jedna z najvacsich personalnych leasingovych spolocnosti so sidlom v Hornom Rakusku
Ponukame pracu pre remeselnikov, zaujemcov do produckie, alebo skladu
Nemecky jazyk je u nas podmienkou na urovni rozumiem a odpoviem
Hladame spolahlivych kandidatov
Ubytovanie hradime
Kontakt
Hogo Gmbh
Wallererstr. 49, Wels, Rakúsko
Kontaktná osoba: Mag. Daransky Martina
Tel.: 0043 664 889 44 162