Instalater a pomocnik instalatera

Hogo Gmbh

Miesto práce
Rakúsko
Adresa
Wels
Pracovná oblasť
Stavebníctvo a reality
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
2 000 EUR / Mesiac
plus nadcasy
pozor BUAK je automaticky
Požadované vzdelanie
Základné vzdelanie, Stredoškolské s maturitou
Termín ukončenia výberového konania
14.5.2018
Termín nástupu
29.6.2018
Náplň práce
Novoinstalacie a opravy starych vedeni
Kurenarske prace
Vodarskeprace
-pripravovanie pracovného prostredia pred začatím prác./novostavby, uz existujuce budovy
-čítanie technickej dokumentácie pre pochopenie návrhu inštalácií a spôsobu osádzania a pripájania rôznych zariadení. - preto hladame profesionalov
-vysekávanie a hĺbenie otvorov do stien a podlá - zvladne aj pomocnik
-opracovávanie trúbok rezaním, ohýbaním, zváraním a vyrezávaním závitov.
-montovanie, demontovanie a vykonávanie údržby vodovodných, odpadových, plynovodných a vykurovacích rozvodov a zariadení.
-vykonávanie skúšok tesnosti a tlaku podľa platných noriem.
Požiadavky na zamestnanca
nemcina u jedneho v dvojice postacuje
zaujem o pracu
vlastne vybavenie
automobil
Zamestnanecké výhody, benefity
rakuska prac.zmluva
mesiac skusobna doba
hradene ubytovanie
zalohy priamo na ucet
rakuske poistenie
nik neplati ziadne poplatky, sme 11.rok na trhuprace a zamestnavame
Informácie pre uchádzača
hlaste sa, ked chcete naozaj pracovat v zahranici.
s fixaciou miesta su nemale starosti a neradi pracujeme zbytocne
Stručná charakteristika spoločnosti :
Sme jedna z najvacsich personalnych leasingovych spolocnosti so sidlom v Hornom Rakusku
Ponukame pracu pre remeselnikov, zaujemcov do produckie, alebo skladu
Nemecky jazyk je u nas podmienkou na urovni rozumiem a odpoviem
Hladame spolahlivych kandidatov
Ubytovanie hradime
Kontakt
Hogo Gmbh
Wallererstr. 49, Wels, Rakúsko
Kontaktná osoba: Mag. Daransky Martina
Tel.: 0043 664 889 44 162