Intenzivny jazykovy kurz a nasledne zaradenie na pracovisko

Hogo Gmbh

Miesto práce
Rakúsko
Adresa
Wels
Pracovná oblasť
Stavebníctvo a reality, Strojárenstvo
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 300 - 1 350 EUR / Mesiac
plat pocas kurzu
po kurze podla vasho vzdelania
Požadované vzdelanie
Základné vzdelanie
Termín ukončenia výberového konania
28.5.2018
Termín nástupu
31.8.2018
Náplň práce
Tymto otvrame moznost, kazdemu, kto si chce privyrobit prac.pobytom v zahranici
Hladame tesarov - stolarov, zvaracov - zeriavnikov - obrabacov kovov...
Ponukame 5 tyzdnovy intenzivny jazykovy kurz nemciny / s rakuskou zmluvou a platom /
6 hodin ucenia sa nemciny s lektorom - potom zaradenie na pracovisko
Plat / jedine co Vam bude z platu odpocitane je poplatok za ubytovanie
Požiadavky na zamestnanca
Auto
chut naucit sa nemecky jazyk a nasledne pracovat v Rakusku
Hladame ludi, ktori sa prihlasia a neodhlasia sa v poslednej sekunde
!! od polovice juna startuje 2.hy kurz / v skupine bude 12 pracovnikov
Zamestnanecké výhody, benefity
rakuska zmluva
rakuske poistenie /narok na pridavky /vybavujete si ich sam
ubytovanie /za poplatok
rakusky lektor, mala skupina
po kurze zaradenie na pracovisko
Informácie pre uchádzača
sme 11. rok na trhu prace
vsetko bez poplatkov
Miesto konania - Horne Rakusko
Stručná charakteristika spoločnosti :
Sme jedna z najvacsich personalnych leasingovych spolocnosti so sidlom v Hornom Rakusku
Ponukame pracu pre remeselnikov, zaujemcov do produckie, alebo skladu
Nemecky jazyk je u nas podmienkou na urovni rozumiem a odpoviem
Hladame spolahlivych kandidatov
Ubytovanie hradime
Kontakt
Hogo Gmbh
Wallererstr. 49, Wels, Rakúsko
Kontaktná osoba: Mag. Daransky Martina