Pracovnik do vyroby - Rakusko

Hogo Gmbh

Miesto práce
Rakúsko
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel, Drevospracujúci priemysel
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 900 EUR / Mesiac
plat uvedeny v brutto
nadcasy sa vyplacaju ku platu
hradime ubytovanie
Požadované vzdelanie
Základné vzdelanie
Termín ukončenia výberového konania
31.8.2020
Termín nástupu
dohodou
Náplň práce
Aktualne robime vyber pracovnikov s nemcinou a vlasnym autom na tieto prac. miesta
Automobilovy priemysel / obsluha strojov / - Steyr / dve alebo tri smeny / nemcina nevyhnutna
Drevopriemysel - Zell am Moos / jedna smena
Kumulovana funkcia skladnik / vyroba - Purgstall / ploty, rebriky....
Rakuska zmluva - mesiac skusobna doba - ubytovanie hradime - zalohy mozne
Plat od 19.65 /hod plus smenove priplatky / plus hradene ubytovanie
Zaujem? prosim o zivotopis v nemcine na mail -
m.daransky@hogo.cc
Sme Rakuska spolocnost - zamestnavame - za pracu nic neplatite
Požiadavky na zamestnanca
chut pacovat
nemcina
auto
Zamestnanecké výhody, benefity
uvedene v texte hore
Informácie pre uchádzača
sme rakuska firma
so sprostedkovatelmi a agenturami nespolupracujeme
Stručná charakteristika spoločnosti :
Sme jedna z najvacsich personalnych leasingovych spolocnosti so sidlom v Hornom Rakusku
Ponukame pracu pre remeselnikov, zaujemcov do produckie, alebo skladu
Nemecky jazyk je u nas podmienkou na urovni rozumiem a odpoviem
Hladame spolahlivych kandidatov
Ubytovanie hradime
Kontakt
Hogo Gmbh
Wallererstr. 49, Wels, Rakúsko
Kontaktná osoba: Mag. Daransky Martina
Tel.: 0043 664 889 44 162