Delegát CK - letná sezóna 2018

Homecare Holidays OOD

Miesto práce
Bulharsko
Pracovná oblasť
Cestovný ruch
Zmluvný vzťah
Brigáda / Dohoda o prac. činnosti
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Termín ukončenia výberového konania
18.5.2018
Termín nástupu
4.6.2018
Náplň práce

* privítanie klientov na letisku
* sprevádzanie fakultatívnych výletov
* pomáhanie riešiť akékoľvek problémy klientov počas pobytu
* úvodné a odchodové infostretnutia s klientami
Požiadavky na zamestnanca

* Vynikajúca znalosť (písomná a ústna) v českom alebo slovenskom jazyku;
* znalosť anglického jazyka (na komunikatívnej úrovni)
* výborné komunikačné schopnosti;
* dobré organizačné schopnosti a schopnosť pracovať pod tlakom bez priameho vedenia;
* Dobré počítačové zručnosti (MS Office);
* organizácia, zodpovednosť;
* aktívny vodič kategórie B.
* dosiahnutý vek - 18 rokov
Zamestnanecké výhody, benefity

* práca v lukratívnych prímorských strediskách
* Fixný plat + ďalšie bonusy a povízie z výletov
* Zabezpečené ubytovanie a strava
* Úvodné školenie
* Príležitosť pre profesionálny rozvoj a realizáciu v cestovnom ruchu
Stručná charakteristika spoločnosti :
Cestovná kancelária HC Holidays ponúka svojim kientom výber výhodných ponúk.
Na našej stránke môžete nájsť rôzne ponuky:
-Letné a zimné dovolenky v Bulharsku a Grécku.
-Poznávacie zájazdy po celej Európe.
-Exotické ponuky - Ázia, Južná Amerika, Afrika a rozprávkové tropické ostrovy
Ceníme si našich zákazníkov a usilujeme sa, aby každá dovolenka bola pre nich nezabudnuteľná.
Tím HC Holidays
ul. Hristo Botev 31, Sofia, Bulharsko
Kontaktná osoba: Vasil Tonchev
Tel.: 00359888811800