Zdravotná sestra

Hospic Milosrdných sestier

Miesto práce
Trenčín
Adresa
Súvoz 739
Pracovná oblasť
Zdravotníctvo a farmácia
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
30.11.2017
Termín nástupu
1.12.2017
Náplň práce

Komplexná starostlivosť o pacientov v terminálnom štádiu ochorenia.
Požiadavky na zamestnanca
trpezlivý
spoľahlivý
komunikatívny
empatický
vnútorne vyrovnaný
zmysel pre spolupatričnosť
Zamestnanecké výhody, benefity

dobrý kolektív, príjemné pracovné prostredie
individuálny prístup k pacientovi
možnosť odborného rastu
príspevok na cestovné do zamestnania, príp. ubytovanie
dvojzmenná prevádzka
platové podmienky dohodou
Informácie pre uchádzača

potrebné absolvovať stáž v zariadení
Stručná charakteristika spoločnosti :
Poskytovanie komplexnej paliatívnej starostlivosti formou ústavnej starostlivosti osobám s chronickou nevyliečiteľnou, a zároveň pokročilou a aktívne progredujúcou chorobou, ktorá spravidla vedie k smrti.
Víziou Hospicu Milosrdných sestier, neštátneho zdravotnícke zariadenia (ďalej len „hospic“) je vytvoriť pre nevyliečiteľne chorých pacientov v pokročilom štádiu choroby (zväčša onkologickej) prostredie čo najviac dýchajúce DOMOVom, v ktorom bude každý zomierajúci čo najmenej trpieť a zažije prijatie a láskavú starostlivosť.
Víziou multidisciplinárneho tímu hospicu je byť nástrojom, cez ktorý pocítia pacienti Božiu nehu,
zvyšovanie kvality posledného obdobia ich života v hospici vďaka individuálnemu prístupu k ich bio-psycho-socio-spirituálnym potrebám.
Súvoz 739, Trenčín, Slovensko
Kontaktná osoba: Burganová
Tel.: 0910 655 403