CNC - OBSLUHA OHRAŇOVACÍCH LISOV - Kaplice pri Českých Budejoviciach

HR Group

Miesto práce
Juhočeský kraj
Pracovná oblasť
Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Výroba
Ponúkaný plat
od 115 Kč (4,25 €)/hod. v čistom
Mesačný zárobok 21 000 (780€) - 25 000 (925€)v čistom podľa počtu odpracovaných hodín.
Prémie
Možnosť nadčasovej práce - príplatky
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské III. stupňa
Termín nástupu
ASAP
Náplň práce
- obsluha strojov vo výrobe v oblasti chladiarenstva;
- zoradzovanie strojov;
- práca s technickou dokumentáciou;
- technické činnosti pri kompletácii chladiarenského nábytku a zariadení;
- nastavenie lisu (nie programovanie);
- ďalšie odborné činnosti v závislosti od kvalifikácie a skúseností.
- 3-zmenná prevádzka
Požiadavky na zamestnanca
- SOU alebo SŠ technického smeru (strojárenstvo, elektro, obsluha CNC a pod.);
- skúsenosť z odbornej pozície;
- zručnosť, trpezlivosť, vytrvalosť;
- spoľahlivosť, samostatnosť;
- dobrý zdravotný stav, dobrá fyzická kondícia;
- flexibilita (nadčasy, náhrady);
- iba vážny záujem o dlhodobú spoluprácu
Iné výhody
Možnosť výplaty týždenných záloh
Ochranné pomôcky zdarma (odev, obuv)
Zaistené ubytovanie
Informácie pre záujemcu
V prípade záujmu nás kontaktujte na tel. čísle: +421 903 771 747 alebo emailom na adamova.sk@hrgroup.cz .
Stručná charakteristika spoločnosti :
Predmetom činnosti HR Group s.r.o. je sprostredkovanie práce - outsourcing ľudských zdrojov vo všetkých výrobných odvetviach.
Kontakt
HR Group
Baštová 6, Kežmarok, Slovensko
Kontaktná osoba: PhDr. Lucia Adamová