účtovník

HYDROSERVICE spol .s.r.o

Miesto práce
Zlaté Moravce
Adresa
Bernolákova 57, 953 01 Zlaté Moravce
Pracovná oblasť
Stavebníctvo a reality
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
900 EUR / Mesiac
900 € HM plus osobné ohodnotenie, odmeny
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
30.6.2018
Termín nástupu
ihneď
Náplň práce
- komplexné spracovanie a zodpovednosť za vedenie účtovníctva v spoločnosti
- sledovanie aktuálnych zmien v účtovnej legislatíve a predpisoch, kontrola účtovných operácií podľa štandardov a legislatívy platnej pre slovenské účtovníctvo
- zabezpečenie správnosti a úplnosti účtovnej a daňovej evidencie
- inventarizácia záväzkov, pohľadávok a majetku
- príprava štatistických výkazov (ŠÚ, INTRASTAT) a podkladov pre potreby auditu a daňového poradenstva
- spolupráca s audítormi, bankami, kontrolnými a daňovými úradmi
- zodpovednosť za závierkové práce, komplexné spracovania ročnej uzávierky, daňového priznania k dani z príjmov FO a PO
- príprava mesačných, štvrťročných a ročných výkazov - závierky
- zodpovednosť za správnosť účtovných zápisov
- vypracovanie daňových priznaní, vyhotovovanie hlásení o DPH
- fakturácia, objednávky,
Požiadavky na zamestnanca
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
OMEGA - pokročilý
ALFA Plus - pokročilý
Požadovaná prax - minimálne 3 roky v účtovníctve
- komunikácia - jednanie s ľuďmi
- analyzovanie a riešenie problémov
- samostatnosť
- zodpovednosť, precíznosť
- flexibilita
- schopnosť pracovať v tíme
- analytické myslenie
- spoľahlivosť
Zamestnanecké výhody, benefity
- práca v dobrom kolektíve
- koncoročné odmeny
- benefity
Informácie pre uchádzača
Nástup: ihneď
Životopisy prosíme zasielať na info@hydroservis.sk
Ak Vás ponuka zaujala neváhajte nás kontaktovať.
Stručná charakteristika spoločnosti :
spoločnosť sa zaoberá stavebnými prácami:
VVL TECHNIKA - VODNÝ LÚČ
• VVL 300 - 1000 bar
• VVL 1000 - 2500 bar
• rezanie kovov VVL
• hydrodemolácia betónov
- vysávanie sacím bagrom
DIAMANTOVÁ TECHNIKA
• jadrové vŕtanie
• pílenie stenovou pílou
• pílenie lanovou pílou
• pílenie škárovou rezačkou (podlahy)
SANAČNÉ PRÁCE
• opravy a rekonštrukcie mostov a betónových konštrukcií
• odstraňovanie povrchových úprav oceľových a betónových konštrukcií
• vysokotlakové nástreky povrchových úprav oceľových a betónových konštrukcií
• injektážne práce
• zosilňovanie konštrukcií karbónovými lamelami
Bernolákova 57, Zlaté Moravce, Slovensko
Kontaktná osoba: Martin Zeman
Tel.: 0918402048