elektrotechnik/ údržbár v priemysle

I.K. Hofmann s.r.o.

Miesto práce
Žarnovica
Pracovná oblasť
Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 000 EUR / Mesiac
Mzda môže byť aj vyššia v závislosti od skúseností
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Termín nástupu
ihneď
Náplň práce
Preventívna a praktická údržba strojov a zariadení.
Zabezpečovanie včasných prestavení a nastavení strojov.
Vykonávanie obhliadok a kontroly strojov.
Odstraňovanie mechanických porúch na výrobných zariadeniach (hydraulika, pneumatika).
Požiadavky na zamestnanca
chuť pracovať a učiť sa
skúsenosť s riadiacim systémom Siemens Sinumerik
skúsenosť s čítaním elektro výkresov vo fabrikách
Zamestnanecké výhody, benefity
zabezpečená doprava
stabilné zázemie spoločnosti
možnosť kariérneho rastu
príplatky nad rámec zákona
vernostné odmeny, bonusy
podpora vzdelávania
Stručná charakteristika spoločnosti :
Sme medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v Amerike a v 7 krajinách Európy. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann GmbH so sídlom v Nemecku s vyše 30-ročnými skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce a agentúrneho zamestnávania. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive, priemyslu a výroby.
Kuzmányho 5, Banská Bystrica, Slovensko
Kontaktná osoba: Tamara Novogurská
Tel.: 0911210544