BARMANKA - BARMAN

IEN, s.r.o.

Miesto práce
Krupina
Adresa
Okružná 436, 96271 Dudince
Pracovná oblasť
Gastronómia
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO
Typ úväzku
Práca na plný úväzok, Práca na skrátený úväzok
Druh pracovného pomeru
Gastronómia
Ponúkaný plat
800 EUR / Mesiac
podľa odpracovaných hodín
Požadované vzdelanie
Základné vzdelanie
Náplň práce
Pozícia zahŕňa prácu v bare a výdaj jedál ako aj ramovanie a udržiavanie prevádzky v čistote a poriadku.
Požiadavky na zamestnanca
komunikatívny, milý, čistotný, pracovitý, prax alebo vyučený v obore nie je podmienka
Zamestnanecké výhody, benefity
štýlová prevádzka, dobrý kolektív, strava zadarmo, možnosť využívať služobný byt, tringelty ostávajú obsluhe.
Informácie pre uchádzača
pekné kúpeľné mesto s výbornou atmosférou a rôznorodou klientelou ( nie len štamgasti ) www.legendpub.sk
Stručná charakteristika spoločnosti :
LEGEND pub je štýlová prevádzka v centre kúpeľného mesta Dudince. Ponúka klimatizovaný nefajčiar a veľkú presklenú terasu s vyhrievaním v zime. V pube sa ponúkajú jedlá pizza-burgre-šaláty, široký sortiment nápojov a drinkov. Prevádzka je otvorená od roku 2014 a má rastúcu tendenciu. K práci je možné využívať garsónku s kúpeľňou. pracuje sa podľa dohody medzi kolegami buď 2/2 alebo krátky dlhý. Otvárame denne o 11:30 a otvorený sme do 23:00 cez víkend 00:00.
Kontakt
IEN, s.r.o.
j. Kráľa 140/3, DDudince, Slovensko
Kontaktná osoba: Ján Totkovič