Dispečer / Špeditér

Ihro Transport + Logistik s.r.o.

Miesto práce
Celé slovensko, Česká republika
Adresa
Nádražní 526, ČR 348 13 Chodová Planá
Pracovná oblasť
Doprava, Logistika
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 000 - 1 600 EUR / Mesiac
+ Ubytování
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Termín ukončenia výberového konania
30.04.2018
Termín nástupu
ihned
Náplň práce
Pracovní náplň:
- příjem zakázek od zákazníků
- sestavování efektivního harmonogramu logistických činností
- dispečerská činnost a denní operativa
- každodenní komunikace s řidiči, jejich vedení, zadávání úkolů a kontrola plnění zadaných úkolů
- zajišťování komunikace se smluvními přepravci
- kompletace dokladů a příprava příslušné dokumentace pro kamionovou dopravu
- příprava podkladů pro fakturaci
Požiadavky na zamestnanca
Požadujeme:
- ukončené středoškolské vzdělání - dopravního směru výhodou
- prokazatelné komunikační, operativní a organizační dovednosti
- uživatelskou znalost PC (Excel, Word)
- znalost německého jazyka na mírně pokročilé úrovni, anglický jazyk výhodou
- zkušenosti s řízením dopravy podmínkou
- samostatnost, pečlivost, časovou flexibilitu a spolehlivost
- znalost zásad týmové spolupráce
- odolnost vůči stresu
Nabízíme:
- mzda až 1.600,-€ brutto dle praxe
- perspektivní a stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti
- možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
- příspěvek na penzijní připojištění, 13. plat, mobilní telefon i pro soukromé účely
Ubytování:
- zajištění ubytování na náklady zaměstnavatele
Ihro Transport + Logistik s.r.o. je jednou z nejvěších dopravních firem v Západočeském kraji. Vlastníme spolu s naší mateřskou firmou v Německu více než 300 vozidel. Specializujeme se na velkoobjemové celovozové přepravy pro automobilový průmysl, distribuční centra, výrobce stavebních a izolačních hmot a pro distributory obalů, papíru, apod.
Mezi naše speciální služby patří nadrozměrné přepravy pod plachtou (do 3,20m výšky a 3,00m šířky).
Poskytujeme stabilní zázemí pro všechny naše zaměstnance.
Nádražní 526, Chodová Planá, Česká republika
Kontaktná osoba: Michal Drahorád
Tel.: 00420354602356