Stavebný dozor

INFRAM SK s.r.o.

Miesto práce
Celé slovensko
Adresa
INFRAM SK s.r.o., Gallayova 11, 84102 Bratislava
Pracovná oblasť
Stavebníctvo a reality
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
Dohodou
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
31.7.2018
Náplň práce
Hľadáme absolventov vysokých škôl, príp. stredných odborných škôl, so zameraním na pozemné stavby, dopravné stavby, mosty, tunely, vodohospodárske stavby, prednostne na pozíciu stavebný dozor.
Požiadavky na zamestnanca
- Stavebný inžinier s odbornou spôsobilosťou "stavebný dozor"
- Osvedčenie SKSI, Zákon 138/1992 Zb.
- Autorizácie v príslušných odboroch
- Vysokoškolské vzdelanie I. stupňa, II. stupňa,
- Stredoškolské vzdelanie technického zamerania
- Vzdelanie v odbore stavebníctvo - nutná prax v danej oblasti
Zamestnanecké výhody, benefity
Ponúkame nadštandardné pracovné a platové podmienky
Prácu v kreatívnom kolektíve
Účasť v ďalšom vzdelávaní v odbore
Služobný automobil
Mobilný telefón, internet
Informácie pre uchádzača
Žiadosti so štruktúrovaným životopisom zasielajte na adresu: infram@infram.sk
Do poznámky uveďte: "Stavebný dozor"
Stručná charakteristika spoločnosti :
Spoločnosť INFRAM SK s.r.o. vznikla v roku 2007 ako inžinierska a konzultačná firma, pobočka českej spoločnosti INFRAM a.s.. Spoločnosť ponúka služby v oblasti inžinierskych stavieb a s nimi súvisiacich činností, vykonáva stavebný dozor na projektoch diaľničných, cestných, a železničných stavbách.
Gallayova 11, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Beata Mičianová
Tel.: +421917616722