SAMOSTATNÝ ZÁMOČNÍK

Ing. Jozef Braniša JoNES

Miesto práce
Bratislavský kraj, Trnavský kraj
Adresa
Dubová (pri Modre) - výroba
Pracovná oblasť
Strojárenstvo
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
900 EUR / Mesiac
Úkolová mzda.
Závisí od Vašej šikovnosti. Potrebujeme šikovného človeka, ktorý rozmýšľa nad tým, čo robí a posúva seba aj firmu ďalej, vďaka čomu sa priamo úmerne zvyšuje aj jeho odmena. Horná hranica platu preto nie je obmedzená. Počiatočná výška odmeny za prácu na živnosť je 900 EUR
Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Termín ukončenia výberového konania
20.7.2018
Termín nástupu
ihneď
Náplň práce
Hľadáme do nášho tímu šikovného samostatného zámočníka na výrobu a montáž nerezových zábradlí podľa výkresovej dokumentácie.
Náplň práce:
- výroba hotových dielov zábradlia podľa výkresu (rezanie, vŕtanie, zváranie TIG, brúsenie, leštenie, balenie....)
- preprava na montáž firemnou dodávkou
- montáž hotových dielov zábradlia podľa montážnej dokumentácie (zakreslenie budúcich kotiev zábradlia podľa montážneho výkresu, vŕtanie, ukotvenie zábradlia, vysávanie vzniknutých nečistôt v priestore okolo zábradlia, odovzdanie diela zákazníkovi)
Požiadavky na zamestnanca
- Zváračský preukaz TIG
- Niekoľkoročná prax so zváraním nerezu technológiou TIG (iba skúsený zvárač)
- samostatnosť
- rýchlosť
- presnosť
- detailnosť (vysoká kvalita výrokov)
- komunikatívnosť (na montáži so zákazníkom)
- silný zmysel pre zodpovednosť
- vodičský preukaz skupiny B
- flexibilita
Viac preferujeme prácu na živnosť, no nie je to podmienka.
Zamestnanecké výhody, benefity
Kreatívni ľudia sú vítaní.
Informácie pre uchádzača
Nástup:
Ihneď
Stručná charakteristika spoločnosti :
Kovovýrobe sa venujeme viac ako 12 rokov. V roku 2012 preto vznikla firma JoNES, v ktorej uplatňujeme naše dlhoročné skúsenosti. Sme malá flexibilná firma, ktorá sa zaoberá výrobou a montážou nerezových zábradlí na mieru. V spolupráci s našimi dodávateľmi garantujeme najvyššiu kvalitu, profesionálny prístup, individuálne riešenie na mieru presne podľa požiadaviek zákazníkov a dlhoročnú životnosť našich výrobkov. Vďaka týmto prednostiam si firma získala medzi zákazníkmi dobré meno a veľa z nich sa k nám vracia, alebo nás odporúčajú ďalej.
Našimi klientmi sú prevažne majitelia rodinných domov a menších bytových domov.
Zámocká 312/28, Dubová, Slovensko
Kontaktná osoba: Jozef Braniša