Predajca v ZOO obchode na Orave

Ing. Ľubomír Čupka - TATRAPET, export-import, chovateľské potreby

Miesto práce
Dolný Kubín
Pracovná oblasť
Obchod
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
pri osobnom pohovore
Požadované vzdelanie
Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou
Termín nástupu
ihneď
Náplň práce
- Obsluha a starostlivosť o zákazníkov v ZOO obchode
- Starostlivosť o zvieratá
- Aktívny predaj sortimentu chovateľských potrieb a živého tovaru
- Práca s pokladňou a skladovým programom
Požiadavky na zamestnanca
- Proaktívny a ústretový prístup k obsluhe zákazníkov
- Záujem o chovateľstvo, vzťah ku zvieratám
- Ochota učiť sa nové veci
- Nasadenie a chuť do práce
- Ochotu pracovať podľa rozpisu zmien, vrátane víkendov
Zamestnanecké výhody, benefity
- zázemie stabilnej a úspešnej firmy s 30 ročnou históriou
- motivačné finančné ohodnotenie
- zamestnanecké zľavy
- stabilné pracovné miesto
- kariérny rast
- dochádzkový bonus
- všetky odvody
- stravné lístky a stravný bonus
Informácie pre uchádzača
Ďakujeme záujemcom o prejavený záujem pracovať v tíme predajcov v sieti našich ZOO obchodov, ktorí nám poslali svoju žiadosť a životopis.
Z dôvodu veľkého počtu uchádzačov Vás budeme kontaktovať priebežne.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Obchodno-výrobná spoločnosť chovateľských potrieb s 25 ročnou históriou. Pomáhame našim zákazníkom starať sa o svojich domácich miláčikov, uplatňujúc naše vedomosti, skúsenosti a profesionalitu. Podrobnejšie informácie o spoločnosti na www.tatrapet.sk .
Slovensko
Kontaktná osoba: Ing. Ľubomír Čupka
Tel.: 044/5522946