Mystery Shopper

Ing. Miroslav Rédl

Banskobystrický kraj, Košický kraj, Prešovský kraj, Trenčiansky kraj, Žilinský kraj
Pracovná oblasť
Marketing a reklama
Zmluvný vzťah
Živnostenský list / IČO, Iné
Typ úväzku
Práca na skrátený úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
15 - 15 EUR / Hodina
Jednorazová odmena za jednu Mystery návštevu je 15€ vrátane vyplnenia dotazníka.
Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa, Vysokoškolské III. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
30.11.2018
Termín nástupu
29.10.2018
Náplň práce
Mystery Shopper bude vystupovať ako fiktívny zákazník so záujmom o tovar podľa scenára. Bude hodnotiť interiér a exteriér predajne, predajný proces a ukončenie nákupného rozhovoru. Následne celý tento proces zaznamená do dotazníka, ktorý mu bude poslaný pred návštevou.
Požiadavky na zamestnanca
organizovanie a plánovanie práce
komunikácia (jednanie s ľuďmi)
kultivovaný písomný prejav
pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
pozornosť
pamäť
spoľahlivosť
empatia
Informácie pre uchádzača
Presné miesto výkonu Mystery Shoppingu bude upresnené osobne s uchádzačom. Návšteva bude pridelená v okolí bydliska. V prípade, ak má Mystery Shopper možnosť cestovať, môže pokryť aj väčšiu oblasť a viac predajní. Detaily budú dohodnuté telefonicky.
Komenského, 9, Dvory nad Žitavou, Slovensko
Kontaktná osoba: Miroslav Rédl