Spolupracujúci obchodník

Ing.Namina Akoussahová

Miesto práce
Bratislavský kraj
Adresa
Fincentrum a.s., Ružová dolina 6, 821 09 Bratislava
Pracovná oblasť
Služby
Zmluvný vzťah
Brigáda / Dohoda o prac. činnosti, Iné
Typ úväzku
Práca na skrátený úväzok
Ponúkaný plat
odmena závisí od množstva sprostredkovaných produktov na základe poskytnutých kontaktných údajov potenciálneho klienta
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa, Vysokoškolské III. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
10.4.2018
Termín nástupu
10.4.2018
Náplň práce
Vyhľadávanie obchodných príležítostí - vyhľadávanie nových klientov.
Poskytovanie kontaktných údajov klienta alebo potenciálneho klienta za účelom sprostredkovania finančných produktov - úvery, hypotéky, poistenie, investovanie.
Požiadavky na zamestnanca
stredoškolské vzdelenie s maturitou
pozitívny vzťah k predaju a obchodnícky potenciál
príjemné a reprezentatívne vystupovanie
proklientská orientácia
komunikatívnosť
cieľavedomosť a vytrvalosť
bezúhonnosť
Zamestnanecké výhody, benefity
odmeňovanie v závislosti od výkonu,
možnosť práce z domu aj počas materskej dovolenky
vlastné riadenie si pracovného času
Po zaškolení a splnení zákonných podmienok možnosť vybudovania si vlastného portfólia klientov a manažovania vlastnej skupiny klientov.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Finančné sprostredkovanie v zmysle Zákona č. 186/2009 Z. z.Zákon o finančnom sprostredkovaní a finančnom poradenstve a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Predkladanie ponúk na uzavretie zmluvy o poskytnutí finančnej služby a vykonávanie ďalších činností smerujúcich k uzavretiu alebo k zmene zmluvy o poskytnutí finančnej služby. Poskytovanie odbornej pomoci, informácií a odporúčaní klientovi na účely uzavretia, zmeny alebo ukončenia zmluvy o poskytnutí finančnej služby...
Ružová dolina 6, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Akoussahová
Tel.: 0905218540