PRONÁJEM RESTAURACE V ZAVEDENÉM PENZIONU s bydlením

Ing.Roman Hošek

Miesto práce
Juhomoravský kraj
Adresa
Kuřimská Nová Ves
Pracovná oblasť
Gastronómia
Zmluvný vzťah
Živnostenský list / IČO
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 500 EUR / Mesiac
Požadujeme 180 EUR za pronájem za měsíc. Vše, co inkasujete od lidí jde do vás. Výše příjmů jsou neomezené
Požadované vzdelanie
Stredoškolské bez maturity
Termín nástupu
1.4.2018
Náplň práce
Nabízíme pronájem restaurace v penzionu v krásné přírodě, na Vysočině, kousek od Brna. Vlastní příjmy. Pravidelné akce - svatby, festivaly, rodinné pobyty, cvičební pobyty. Hledáme šikovný pár pro dlouholetou, partnerskou spolupráci. Byt 2+1. Přátelské a pozitivní prostředí. Požadujeme: loajalitu, dobré kuchařské umění, komunikativnost, nadšení pro rozvoj společného projektu.
Požiadavky na zamestnanca
Požadujeme: loajalitu, dobré kuchařské umění, komunikativnost, nadšení pro rozvoj společného projektu. Spolehlivost.
Podnikání bez počátečních investic!!!. Výši výdělku si určuje sám, dle nastavení a vlastních schopností. Byt 2+1 zdarma.
Kuřimská Nová Ves 2E, Dolní Loučky, Česká republika
Kontaktná osoba: Kateřina Hošková
Tel.: 777550510