Stavbyvedúci

INREST, s.r.o.

Celé slovensko, Trenčiansky kraj, Žilinský kraj, Považská Bystrica
Pracovná oblasť
Stavebníctvo a reality
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 200 - 1 500 EUR / Mesiac
+odmeny za priebeh stavby
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
10.6.2018
Termín nástupu
jún-júl
Náplň práce
- stanovovanie koncepcií technických riešení stavby
- koordinovanie činností, dodávateľov, subdodávateľov a dodávok materiálu na zverenej stavbe
- realizácia stavebných prác v stanovených časových harmonogramoch, rozsahu a kvalite
- zodpovednosť za včasné dodanie a objednanie tovaru a stavebného materiálu
- kontrola dodržiavania stavebných postupov, bezpečnostných predpisov a kvality
- príprava podkladov a dokumentácie na fakturáciu za vykonané práce
- priebežné reportovanie aktuálnej situácie vykonaných stavebných prác
- vedenie stavebného denníka
- komunikácia s investorom, dozorom, projektantmi atd...
Požiadavky na zamestnanca
- Zodpovednosť
- Flexibilita
- Samostatnosť
- Schopnosť analyzovať a riešiť problémy
- Schopnosť plánovať a organizovať prácu
- Spoľahlivosť
- Precíznosť
- Komunikatívnosť
- Schopnosť čítať technickú dokumentáciu
Zamestnanecké výhody, benefity
- služobné auto
- mobilný telefón
- notebook, kompletné pracovné pomôcky a vybavenie
- pracovné oblečenie
Stručná charakteristika spoločnosti :
Sme stavebná firma zaoberajúca sa opláštením hál, hydroizoláciami plochých striech a montážou strešných svetlíkov.
Lánska 961/64, Považská Bystrica, Slovensko
Kontaktná osoba: Pavol Fraštík
Tel.: +421948756681