Montážny pracovník v oblasti kúrenia, vetrania a chladenia

INSTALEM, s. r. o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Adresa
Hviezdoslavova 107/103 ,01863 Ladce
Pracovná oblasť
Stavebníctvo a reality
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 000 - 2 000 EUR / Mesiac
Plat: 1 000 € základná zložka platu + výkonnostná zložka, ktorá závisí od skúseností, praxe, zručnosti a pracovného zaradenia ,až do 2000 Eur.
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Termín ukončenia výberového konania
31.3.2022
Termín nástupu
10.1.2022
Náplň práce

Do nášho rodinne založeného kolektívu hľadáme novú posilu. Ak vás spoločnosť Instalem oslovila, ak sa chcete stať súčasťou tímu veselých a šikovných ľudí, potom je táto ponuka pre vás možno tou pravou.

Koho hľadáme?
Montážneho pracovníka v oblasti kúrenia, vetrania a chladenia. Ak chcete o našich službách vedieť viac, odporúčame prejsť si podstránku https://www.instalem.sk/instalujeme/. Realizujeme podlahové kúrenie Top Heating, inštalujeme tepelné čerpadlá a rekuperácie vzduchu značky Stiebel Eltron. Nová posila v tíme by sa s nami venovala inštaláciám, rekonštrukciám a montážam spomenutých technológií. U nás platí, že sa treba neustále vzdelávať a napredovať. V práci vyznávame zodpovednosť a precíznosť.

Požiadavky na zamestnanca

Požiadavky:
Prax v danom obore
Manuálna zručnosť
Samostatnosť pri práci
Komunikatívnosť
Precíznosť a zmysel pre detaily
Zodpovedný prístup k práci
Zamestnanecké výhody, benefity
Zaujímavé finančné ohodnotenie podľa pracovného zaradenia.
Informácie pre uchádzača

Viac o tejto pozícii:
Výkon práce: Trenčiansky a Žilinský kraj, na montáže chodíme firemným autom
Pracovná doba: od 6:30 hod - 14:30 hod.
Možnosť vzdelávania sa a školenia v oblasti vykurovacej či chladiacej technológie, s ktorou prichádza aj možnosť rastuPríjemný, rodinne založený pracovný kolektív; u nás platí kolega = kamarát
Práca je na TPP, alebo na živnosť. Víkendy sú u nás voľné.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Spoločnosť Instalem s.r.o., so sídlom v Ladcoch, sa zaoberá veľkoobchodným predajom vodoinštalačného a kúrenárskeho materiálu.
Dodávka a montáž:
rekuperácie vzduchu
fúkané izolácie
tepelných čerpadiel
kotolní
radiátorového vykurovania
podlahového vykurovania
anhydritové samonivelačné potery
montáž plastových potrubných systémov / vodovod / kanalizácia
Pôsobíme naprieč celým Trenčianskym a Žilinským krajom.
Hviezdoslavova 107, Ladce, Slovensko
Kontaktná osoba: Miroslav Plačko
Tel.: 0915868823