Nástrojár tlakových foriem a kokíl

IPM TOOLS s.r.o.

Miesto práce
Žiar nad Hronom
Adresa
Priemyselná 100
Pracovná oblasť
Strojárenstvo
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 180 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou
Termín nástupu
Nástup možný ihneď alebo podľa dohody
Náplň práce
Príprava a montáž zlievarenského náradia.
Požiadavky na zamestnanca
Znalosť čítania technickej dokumentácie, znalosť o profesii, o ktorú má uchádzač záujem
Zamestnanecké výhody, benefity
13 a 14 plat podľa dosiahnutých hospodárskych výsledkov,
odmena za dochádzku 100 Eur za štvrťrok,
príspevok zamestnávateľa na DDS,
stravné lístky,
mimoriadne odmeny podľa aktivity a prístupu k práci,
dlhodobá spolupráca, pravidelný príjem a seriózny prístup k zamestnancom v čistej a bezprašnej prevádzke
Stručná charakteristika spoločnosti :
Firma sa zaoberá konštrukciou a výrobou náradia - kokíl a foriem rôzneho prevedenia, výrobou prípravkov a strojárenských súčiastok.
Priemyselná 100, Žiar nad Hronom, Slovensko
Kontaktná osoba: Katarína Pluhárová