Obchodný zástupca

Ing. Ivan Konek

Miesto práce
Žilinský kraj, Považská Bystrica, Trenčín, Nitra, Martin
Pracovná oblasť
Ekonomika a financie
Zmluvný vzťah
Brigáda / Dohoda o prac. činnosti
Typ úväzku
Práca na skrátený úväzok
Ponúkaný plat
700 EUR / Mesiac
príjmová zložka formou provízie na základe obratu
Uvedený plat je orientačný
Požadované vzdelanie
Stredoškolské bez maturity
Termín ukončenia výberového konania
30.11.2020
Termín nástupu
1.12.2020
Náplň práce
Komunikácia s existujúcim klientom.
Analyzovanie finančé trhu a finančných produktov pre ideálne naplnenie potrieb klienta.
Vytváranie nových obchodných príležitostí.
Komplexné spracovanie privátnych klientov a objektívne porovnanie možností.
Home office - možnosť fungovať onine z pohodlia domova
Priestor pre povýšenie na základe dosahovaných výsledkov. Jasne stanovené podmienky pre povýšenie.
Začiatok spolupráce formou dohody. Po zaškolení možná plnohodnotná spolupráca.
Pohovor:
Online - formou videokonferenčného hovoru z pohodlia domova
Zoom / TeamViewer
Požiadavky na zamestnanca
Ukončené minimálne stredoškolské vzdelanie.
Cieľová skupina 18-30 rokov
Digitálna zručnosť - pohovor formou videokonferenčného hovoru
Asertivita
Komunikatívnosť
Zamestnanecké výhody, benefity
- možnosť osobnostného a kariérneho rastu
- možnosť fungovania aj z domu - online
- minimálne náklady na vstupné informácie
- časová flexibilita
- pre nezamestnaných (úrad práce, min. 30 dní) možnosť príspevku na začiatok činnosti 5 600 € formou dotácie zo štátu
- tablet, mobilné zariadenie a paušály za akciové ceny
- príjmová zložka formou provízie na základe obratu
- možnosť fungovania aj popri VŠ
Informácie pre uchádzača
Pre nezamestnaných (úrad práce, min. 30 dní) možnosť príspevku na začiatok činnosti 5 600 € formou dotácie zo štátu
Stručná charakteristika spoločnosti :
Primárna činnosť spočíva v analyzovaní finančného trhu a finančných produktov. V hľadaní riešení pre privátnych a korporátnych klientov. Starostlivosť o existujúcich klientov a spracovanie ich požiadaviek.
Cieľom je rozšíriť svoje pôsobenie na území SR.
Na Skotni 137/1, Nededza, Slovensko
Kontaktná osoba: Ivan
Tel.: 0903418266