Opatrovatelka deti

Ivan Poc

Miesto práce
Španielsko
Adresa
Calle Ibaiaga 9, 48620 Plentzia, Pais Vasco, Espana
Pracovná oblasť
Služby
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
800 - 1 000 EUR / Mesiac
Plat bude zalezat aj na mnozstve prace nad ramec pracovnej zmluvy.
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Termín nástupu
2019
Náplň práce
Starostlivost o deti. Jeden syn 3,5 roka (v skole od rana 08:30 do 17:30, treba ho odprevadit rano na autobus cca 10 min peso) a okolo 17:00 vyzdvihnut opat na zastavke. Druhy syn 6 mesiacov, treba s nim byt cely den doma, alebo na prechadzke, krmit, prebalovat, hrat sa s nim. Od novembra pojde mladsi syn do skolky, takze volno cca od 09:30 do 15:30. Poobede sa starat o deti, dat im jest, pomahat s vychovou a podobne.
Požiadavky na zamestnanca
Idealne Slovenka, ktora ma vztah k detom, aspon zaklady spanielciny, anglictina vyhoda. Zodpovenost a vztah k poriadku. Zmluva idelane na rok aj viac. Vodicsky preukaz vyhoda, ale nie je podmienkou. V kazdom pripade to opatrovatelke ulahci zivot, lebo skolka je 5 minut autom.
Zamestnanecké výhody, benefity
Informácie pre uchádzača
Nastup 2019 podla dohody. Mozeme pockat aj do Jula 2019, ak sa zatial naucite zakladnu spaniekcinu. Plaz a skolka 20 min. peso (mladsi syn zacne od novembra chodit do skolky, takze potom volno aj cez den do cca 15:30). Jedna sa o serioznu pracu starania sa o deti. Manzelka pracuje z domu, obcas sluzobne prec, takze nutne byt s oboma chlapcami obcas aj cez noc, ale svokrovci byvaju nedaleko, tak mozu obcas pomoct. Vikendy samozrejme volne. Byvanie vo vlastnej izbe s vlastnou kupelnou vo velkom dome so zahradou. 4 tyzdne platenej dovolenky za rok, sukromne zdravotne poistenie a trinasty plat ako bonus. viac info o platovych podmienkach v pripade zaujmu. Kto ma zaujem, nech prosim pisne email na ivan.poc@gmail.com a posleme viac info a pripadne dohodneme Skype video telefonat s manzelkou. Nepozadujeme upratovanie, ani varenie. Iba co sa tyka deti.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Slovensko-Spanielska rodina s dvoma synmi (3,5 a 0,5 roka).zijucia na severe Spanielska v okoli Bilbao (Baskicko) hlada opatrovatelku deti na rok a viac.
Kontakt
Ivan Poc
Calle Ibaiaga 9, Plentzia, Španielsko
Kontaktná osoba: Ivan Poc
Tel.: 0034628410392