Predajca vozidiel

IZSÁK Company, s.r.o.

Miesto práce
Komárno
Adresa
IZSÁK Company, s.r.o., Novozámocká cesta, Komárno
Pracovná oblasť
Obchod
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Obchod
Ponúkaný plat
624 - 1 500 EUR / Mesiac
(v prípade plnenia predajného plánu)
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské I. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
18.01.2019
Termín nástupu
Dohodou
Náplň práce
Príjemné vystupovanie, aktívna telefonická a osobná komunikácia
s klientmi, evidencia termínov, práca na PC, evidencia a kontrola
plnenia úloh, spracovanie obchodých ponúk
Požiadavky na zamestnanca
Vzdelanie v odbore
ekonomické, technické,
Jazykové znalosti
Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Ostatné znalosti
Fakturácia - pokročilý
Vodičský preukaz
B
Počet rokov praxe
3
Osobnostné predpoklady a zručnosti
Prax v administratívnej obchodnej marketingovej činnosti.
skúsenosti v oblasti automobilového priemyslu
prax v predaji vozidiel výhodou
spoľahlivosť, práca s ľudmi, komunikatívnosť, samostatnosť,
príjemné vystupovanie, zodpovednosť
Zamestnanecké výhody, benefity
Osobný rast, školenia, odmeny podľa dosiahnutých výsledkov.
Informácie pre uchádzača
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Informácie o výberovom konaní
Prosíme vhodných uchádzačov, ktorých skúsenosti a znalosti zodpovedajú uvedeným podmienkam, aby nám zaslali profesný životopis spoločne s motivačným listom.
Zároveň žiadame kandidátov o pochopenie, že budeme udrziavat kontakt len s vyhovujúcimi kandidátmi pre túto pracovnú pozíciu.
Novozámocká cesta 1, Komárno, Slovensko
Kontaktná osoba: Zsolt Izsák