Automechanik

J&J servis-centrum, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Adresa
Jazerná 5, Košice 040 12
Pracovná oblasť
Služby
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 000 EUR / Mesiac
Platové podmienky budú upresnené pri osobnom pohovore.
Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Termín nástupu
1.8.2019
Náplň práce
Oprava osobných a nákladných vozidiel.
Požiadavky na zamestnanca
Do zabehnutého servisu s veľkou klientelou prijmeme Automechanika s praxou. Požadujeme dochvíľnosť, samostatnosť a chuť pracovať. Nástupný plat 1000 eur, po zabehnutí ihneď nárast platu. Obedy formou denného menu plne hradené.
Zamestnanecké výhody, benefity
Obedy formou denného menu plne hradené, kávička podľa chuti a iné.
Informácie pre uchádzača
kontakt na konateľa: +421948367559, alebo personálne oddelenie :+421 908679903
Stručná charakteristika spoločnosti :
Predmetom podnikania je oprava vozidiel. Spoločnosť sa zameriava na opravu (servis) nákladných a osobných vozidiel pre FO a PO ako rôzne spoločnosti s vnútroštátnou a medzinárodnou dopravou .
Jazerná 5, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: Ing.Ľudmila Tischlerová
Tel.: 0908679903