obchodní zástupce

JK izolace s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj
Pracovná oblasť
Obchod, Stavebníctvo a reality
Zmluvný vzťah
Živnostenský list / IČO
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 000 - 3 000 EUR / Mesiac
Finanční ohodnocení v závislosti na dosažených výsledcích
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Termín ukončenia výberového konania
22.6.2018
Termín nástupu
25.6.2018
Náplň práce
Náplní Vaší nové práce bude
Aktivně hledat nové zákazníky
Udržovat dobré vztahy se stávajícími zákazníky
Poskytovat koncovým zákazníkům odborné poradenství
Vytvářet cenové nabídky
Podepisovat obchodní smlouvy pro stálé zákazníky
Požiadavky na zamestnanca
Hledáme aktivního a přátelského obchodníka
Komunikativní, pozitivní a přátelskou osobnost
Týmového hráče a dobrého kolegu
Obchodníka jasně orientovaného na cíl s tahem na branku
Samostatného, spolehlivého a pracovitého člověka
Obchodníka s řidičským průkazem a znalostí práce na PC
Na oplátku Vám nabízíme
Práci na živnostenský list s flexibilní pracovní dobou
Samostatnou a seberealizující práci
Společenské akce během roku
Pravidelná školení
Telefonní číslo + paušál
Informácie pre uchádzača
Nejvíce se Vám budou věnovat majitelé společnosti, kteří Vám budou velkou podporou v začátcích. Poradí, jak řešit problémy, a vyrazí s vámi za klientem i na stavbu. Velkou podporou Vám budou i zkušení kolegové, kteří Vás vždy podrží.
Nádražní 1275, Vracov, Česká republika
Kontaktná osoba: Romana Matulová
Tel.: 00420608217616