čašník/čašníčka

JOOND Vajnorská, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Adresa
Vajnorská 35
Pracovná oblasť
Gastronómia
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
780 - 800 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské bez maturity
Náplň práce

Obsluhovanie zákazníkov a komunikácia s nimi,
dodržiavanie stanovených gastronomických pravidiel obsluhy hostí,
prestieranie stolov, dodržiavanie správnych zásad stolovania,
komplexná starostlivosť o zákazníka (poskytovanie servisu pri výbere jedál a nápojov),
prijímanie objednávok od zákazníkov, ich vybavovanie a vyúčtovanie, udržiavanie poriadku a čistoty.
Evidovanie rezervácií a objednávok prijatých telefonicky alebo osobne.
Požiadavky na zamestnanca
Pre túto pozíciu požadujeme príjemne vystupovanie a milú komunikáciu s hosťom,
zručnosť, odolnosť voči stresu, komunikatívnosť a prax v obore min.1rok.
Zamestnanecké výhody, benefity
si povieme na osobnom pohovore
Hornádska 12, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Jozef Ondruška
Tel.: 0948223591